Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 09.10.2009 15:41:51 

Kraso-bruslení  PROSTĚJOV

 

Sezóna 2007/2008 - nejlepší výsledky (stále v aktualizaci)

Barbora Bartlíková       Ostrava                                  3.místo (24 závodnic)

                                              Třinec                                     4.místo (24 závodnic)

                                              TJ stadion Brno                    6.místo (21závodnic)

                                              Nové Město nad Metují        9.místo (21závodnic)

                                              FSC Brno                               5.místo (14závodnic)

                                              Prostějov  Velká cena          5.místo (24závodnic)

                                              Přebor Ol kraje                     1.místo

Elisabeta Kořínková    Hodonín                         1.místo (5závodnic)

                                   Kopřivnice                     6.místo (10závodnic)

                                   FSC Brno                      5.místo (16závodnic)

                                   Kopřivnice                     4.místo (9závodnic)

                                   Uherské Hradiště           8.místo (12závodnic)

                                   Prostějov Velká cena     3.místo (10závodníků)

                                   Přebor Ol kraje              2.místo

Štěpánka Servusová    Hodonín                        4.místo (11závodnic)

                                   Prostějov Velká cena    23.místo (24závodnic)

                                   Přebor Ol kraje               4.místo    

                                   Orlová                          15.místo (24závodnic)

Zuzana Pěnčíková        Třinec                          13.místo (24závodnic)

                                   FSC Brno                      8.místo (15závodnic)

                                   Prostějov Velká cena    14.místo (24závodnic)

                                   Přebor Ol kraje               2.místo

Dominika Volfová        TJ stadion Brno            13.místo (21závodnic)

                                   FSC Brno                      4.místo (15závodnic)

                                   Prostějov Velká cena    17.místo (24závodnic)

                                   Přebor Ol kraje               3.místo

Karolína Šobrová        Nové město nad Metují   12.místo (19závodnic)  

                                   Prostějov Velká cena     19.místo (19závodnic)

                                   Přebor Ol kraje               1.místo

Karolína Ohlídalová    Nové Město nad Metují    8.místo (19závodnic)  

                                   Prostějov Velká cena      3.místo (6závodníků)

Jana Jančaříková       Prostějov Velká cena      5.místo (6závodníků)

                                   Přebor Ol kraje              1.místo

Martina Piňosová         Prostějov Velká cena     12.místo (24závodníků)

                                   Přebor Ol kraje               1.místo

Šárka Pospíchalová     Prostějov Velká cena      14.místo (24závodníků)

                                   Přebor Ol kraje               2.místo

Viktorie Ondrýsková   Prostějov Velká cena      21.místo (24závodníků)

                                   Přebor Ol kraje               5.místo

                   

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek